Bird Brewery Captain Blackbird Rum Barrel Aged – Imperial Vanilla Stout – 10%
Deze exclusieve editie van Captain Blackbird van Bird Brewery heeft gerijpt op rumvaten. De rijping op oude Rum-vaten geeft het bier een extra dimensie met tonen van tropisch fruit, karamel en warme kruiden, die prachtig samensmelten met de geroosterde mout en zachte vanille van de stout.
Proefnotitie
De neus
Rijk en verleidelijk met aroma’s van vanille, donkere chocolade, karamel en hints van tropisch fruit. Daarachter subtiele tonen van geroosterd eikenhout en warme kruiden.
De smaak
Vol en romig met diepe smaken van cacao, koffie en vanille. De rumvaten voegen tonen van karamel, toffee, lichte rozijnen en een warme kruidige ondertoon toe.
De afdronk
Lang en verwarmend met chocolade, vanille, tropisch fruit en een zachte rumwarmte die nog lang blijft hangen.
Foodpairing
Uitstekend bij desserts met chocolade en karamel, tiramisu, rumtruffels of een rijke chocoladetaart. Ook een mooie match met oude kazen of notendesserts.





